03 Ekim 2013

Turkcell'den Yarışma Amaçlı SMS Almak İstemiyorum!

Turkcell'den sürekli yarışma amaçlı SMS geliyor. Önce yarışma bildirimi, ardından da yarışma sorusu gönderiliyor. Ben bu yarışmaların hiçbirine katılmıyorum ve bedava dakika kazanmak da istemiyorum. Bu yarışma SMS'leri artık bana gönderilmesin.

Derya 51 Okunma

Cevaplar

 • Derya06 Aralık 2013

  Hala ara sıra yarışma amaçlı SMS geliyor. Hiç memnun değilim Turkcell'den.

 • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2013

  Müşterimiz ile 08.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize özel ücretli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Derya07 Ekim 2013

  Bilgi istemiyorum. SMS gelmesin istiyorum. Kolayca yapabileceğiniz bir işlem. Teşekkürler.

 • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön