23 Eylül
Yorum Yap
#10940300

Turkcell’den Ürün Almak

Buff marka iPhone 8 telefonuma Turkcell bayiden kılıf aldım ama pişmanım ürün arkası kendi kendine yırtıldı. Bir değiştirdi ikincisi oldu. Tekrar gittim, maalesef kullanıcı hatası dendi. Birde kalite diye alıyoruz.

Ufuk 165 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk27 Eylül

    Ben size hiçbir yerden ulaşmak zorunda değilim ürün ayıplı ürün ama sonuç şurdan başvurun siz bana ulaşın

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler