08 Aralık 2014

Turkcell'den Puan Güncelleyemiyorum.

Turkcell'den hem çekim kalitesinden dolayı hem de cihaz kampanyasından dolayıdır toplamda 2 tane cihaz almama rağmen şimdilerde büyük problemler yaşıyorum. Birkaç ay önce kendi sorumsuzlukları yüzünden kanser hastası olmama rağmen evraklarımı kaybetmelerinden dolayı 3. kez hattımı haksız yere kapattılar.

Şimdilerde ise bir puanımı hesap edemiyorlar. Faturalarımı düzenli ödediğim de puanımın artması gerekirken 279+113+40 TL gibi tutarlar ödüyor olmama rağmen puanım hala - 4.000 seyrediyor. Korkuyorum cihaz vermeyecekleri için. Fakat ben tedbirimi aldım. Aile şirketimize ait 10.000 küsurden fazla şirket hattını başka operatöre geçireceğim ki; akılları başlarına gelsin.

Salih 1.191 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön