12 Ekim 2016

Turkcell'den İzinsiz İşlem

Daha önce kullanıcısı olduğum numaramı 3 ay önce kendi üstüme aldım ve yasal sahibi oldum. Şu an öğreniyorum ki mevcut olan ve onaylamış olduğum paketim yerine haberdar olmadığım ve onaylamadığım bir paket tanımlanmış. İznim olmadan paketimin değiştirilmesinden şikayetçiyim. Ayrıca daha düşük bir paket tanımlandığı için fazla kullandığım internet için bana ödetilmek istemem faturadan şikayetçiyim. Son olarak yine bana sorulmadan hattıma tanımlanan ekstra internet paketinden ve ücretinden şikayetçiyim!

Egemen 93 Okunma

Cevaplar

  • Egemen18 Ekim 2016

    Telefonum çok nadir durumlar dışında 7/24 açık fakat hala bana ulaşamadınız.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizi 18.10.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön