03 Eylül 2013

Turkcell'den İnanılmaz Faturalar Geliyor!

Geçen sene bir faturalı Turkcell hat alıp aylık 30 TL 1 yıllık olan bir pakete girdik. Paket bitiminde tarafımıza hiçbir bilgi mesajı gelmedi. Müşteri hizmetleri de bunu tasdik etti. Biz bilgi beklerken 94 TL fatura ile karşı karşıya kaldık. Bunu paşa paşa ödedik. Gittik müşteri hizmetlerine. Dedik ki durum bu mağduruz lütfen bize aynı paketi verin. Tamam dendi ve biz aynı paketi aldık sandık.


Bir ay sonra yeni fatura 134 TL. Neymiş ilk seneki kampanya Turkcell'e ilk gelenler içinmiş bizim ikinci senemiz olduğu için artık bedava konuşma süremiz düşükmüş. Ya madem öyle bir mesaj gönderin bedava süreniz doldu diye. Tek söyledikleri de bir üst pakete geçin faturanızı düşürelim.

Serdar 49 Okunma

Cevaplar

  • Serdar10 Eylül 2013

    Maduriyetimin küçük bir kısmı giderildi.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.07.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön