02 Eylül 2013

Turkcell'den Hizmet Almadan Fatura Gönderdi!

Turkcell'in kurumsallığına aldanıp firma telefonlarımızı kurumsal olarak Turkcell hizmeti almaya kara verdik. Bir yıl boyunca kurumsal olmamıza rağmen hiçbir hizmet almadık faturaları göndermelerinin haricinde söz vermiş oldukları telefonlarıda vermediler. Telefondan vazgeçtik kurumsal üyeliğimiz bitince abartı faturalar gelmeye başladı. Aradığımızda ise yenilemediğimiz için yüksek gelmesi normal dediler.


Hemen operatör değişimine gittik ve bunu haber alınca konuşmamamıza rağmen Turkcell sınırsız paketin bile üzerinde 2 adet fatura gönderdiler onuda ödedik. Öderken de nasıl olsan ömrümün sonuna kadar bir daha bana fatura kesemezler derken 15 ay önce iptal ettirmiş olduğumuz hat için avukat aradı.

Mehmet 32 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet01 Ekim 2013

  henuz cözüm yok

 • Mehmet01 Ekim 2013

  sorun hala çözülmedi Yeni bir yöntem öğrenmişler müşteriyi arayıp arandığını söylüyorlar sorun hakkında bilgi yok. En değerli şey müşteri memnuniyeti 9 hattımız var hicbiri turkcel değil ve olmayacak 50.000 sene

 • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 13.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, farklı operatöre taşıdığı hatlarının ödemeleri konusunda bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Mehmet06 Eylül 2013

  henüz ulaşmadılar

 • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön