24 Ağustos 2013 #1974428

Turkcell'den Fatura Şoku!

Müşteri hizmetlerini aradığımda 35 lira fatura tutarımın olduğunu beyan etti. Diğer ücretin ise fatura aşımından kaynaklanan ücret olduğunu beyan etti. Dakikasını 0.49 TL'den ücretlendirileceğime dair bilgi geldi.


Müşteri hizmetleri ile görüşmemde 1150 dakika aştığımı beyan etti. Bende buna istinaden hesapladığım zaman 56.35 lira gibi bir tutar hesap ediyorum ama bana gelecek olan fatura 197 TL olarak beyan ediliyor. 6 yıllık abonesi olduğum operatörünüzden hiçbir şekilde bir sıkıntı yaşamadığımdan dolayı yanlışın düzeltilmesini arz ederim.

Yasin 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön