20 Eylül 2013 #2022810

Turkcell'den Baz İstasyonunu Kaldırmasını İstiyorum!

Bursa-Nilüfer Ertuğrul Mah . 132 sok. No:** Aydemir sitesinde evim var. Ortak alan olan siteye ait binanın çatısına kat maliklerinin ve site yönetiminin rızası olmadan müteahhitle anlaşma yaptığı iddia edilerek Turkcell'e ait baz istasyonu kurulmuştur.


Baz istasyonu kuranların site yönetimiyle de herhangi bir anlaşması yoktur. Ortak alan olan site çatısında bulunan baz istasyonunu kaldırılmasını istiyorum. Baz istasyonu kuran Turkcell'den şikayetçiyim. Daha öncede bu şikayetimi bildirmiştim baz istasyonunun kaldırılması için herhangi bir girişimde bulunulmamıştır.

Cafer 79 Okunma

Cevaplar

  • Cafer26 Eylül 2013

    Türksell büyük firma bu sitede oturanlar dişinden tırnağından artırarak zorla borç harç bir ev almışlar gücünüze güvenerek site sakinlerini huzursuz etmeye hakkınız yok müteahhitle yaptığınız anlaşma hukuka uygun değil bizi mahkemeyle uğraştırmayın kurduğunuz baz istasyonları sökün bu yanlıştan dönün müteahhidin bu 48 dairelik sitede 5 dairesi var tek başına sözleşme yapamaz yapılan sözleşme tamamen usulsüzdür.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu talebini inceleyebilmemiz için talebini http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön