13 Nisan
Yorum Yap
#10337694

Turkcell'den Aldığım Vestel Venüs Telefon Kendi Kendine Dondu Ve Kapandı

Turkcell Platinum üyesiydim ve bana Vestel Venüs markalı telefonunu satmak istediler... Bende aile bireylerimden birisine hediye almak için Turkcell’e de güvenerek telefonu aldım. Her ay telefonuma fatura olarak yansıyordu ki hala ben taksitlerini ödemeye devam ederken telefon kendi kendine dondu ve kapandı. Garanti kapsamında olduğu için Turkcell'e yapılması için geri geri gönderdim onlar da benden kullanıcı hatası yalanı altında 200 TL istediler ve kendilerinin değil Vestel’in istediğini söylediler... . Ben şu anda onların yapmadığı bozuk telefonun parasını ödemek zorunda bırakıldım hem Turkcell'den hem de Vestel'den şikayetçiyim.

Sinem 572 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.04.2018 tarihinde bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler