03 Şubat 2014 #2271363

Turkcell'den Aldığım Maxi Plus 5 Telefonumun Şebeke Sorunu Var

Modeli: Turkcell maxi plus 5. Bu telefonu Turkcell'den aldığım günden beri düzgün kullanma şansım olmadı. 2 kere servise göndermeme rağmen sorunlar çözülmedi. Şebeke problemi, kendi kendini resetleme (konuşurken , mesajlaşırken ), sürekli donma sorunu var. Bu telefondan verim alamadım.

Berke 109 Okunma

Cevaplar

  • Berke04 Şubat 2014

    Telefonumu Turkcell İletişim Merkezi'nden(TİM) Aldım. Gördügünüz Gibi Muhattap Turkcelldir. En Azından Ben Turkcell Güvencesi Adı Altında Aldım. Bayiler Sizin Sorumlulugunuzda Bu Durumda Bu Soruna Siz Müdahale Edin Aksi Halde Her Platformda Memmuniyetsizligimi ve Şikayetimi Dile Getirecegim

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön