21 Eylül 2013 #2023880

Turkcell'den Aldığım Kılıf Hemen Bozuldu!

Turkcell iletişim merkezlerinin birinden Ttec markalı iPhone kılıfı aldım. Seyyar satıcılardan 20-30 liraya alacağım kapağı, Turkcell' e güvendiğim için bayisinden aldım. 70 liralık ürün 3. haftasında bozuldu . İletişim merkezi yapabileceğimiz bir şey yok dedi. 532 'deki kişide serbest piyasa olur böyle dedi. Peki ben marketten aldığım ürün için markete gittiğimde ; bana ne serbest piyasa mı derler? Lütfen profesyonel büyü Turkcell.

Begüm 197 Okunma

Cevaplar

  • Begüm24 Eylül 2013

    Tüm olumsuzluklara rağmen Ttec ile iletişime geçtim iki defa bile söyletmediler kılıfımı hemen değiştirdiler. Tukcell müşteri hizmetleri de iletişim merkezleri de yönlendirici ve çözümsel olmak yerine adı geçen firmanınmüşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğini gölgeleyecek bir tavır seçmiştir.onlara kızıp kılıfımı çöpe atıp bu firmanın hiçbir ürününü kullanmayacaktım iyi ki Turkcell i yıllardır tanıyorum yanlış bir zanda bulunmaktan kurtuldum.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön