03 Şubat 2014 #2271008

Turkcell'den Aldığım Cihazlar Sürekli Serviste

Samsung Galaxy s3 model 2 adet telefonum 02-01-2014 tarihinde tamir için Turkcell ekibine verildi. Bu telefonlar 24 ay taahhütlü ve garantili. Bir tanesi 6 kere bir tanesi 4 kere tamire gitti. Sonuç sıfır. Bana söyledikleri başarı ile konuşun sanki ben telefonu başarıdan aldım ve garantili telefona 400,00 tl para istiyorlar.


Lütfen Turkcell hiçbir yardımcı olmuyor cevap bile vermiyor ben platinum üyesiyim. Güya bizim özel müşteri ilişkilerimiz varmış burada müşteri yetkilisi yok böyle bir şey diyor. Tamamen tüketiciye yalan söylüyorlar. Kısacası yasal hakkım olanı istiyorum. Tamire giden cihazın bir tanesi 6 kere diğeri 4 kere tamire gitti ve sonra aynı şikayetler yine oldu. Yenisiyle değişim istiyorum.

Fisun 32 Okunma

Cevaplar

  • Fisun08 Şubat 2014

    satısın yapıldıgı magaza TURKCELL magazası ... garantısı BAŞARI ... aracı firma TURKCELL ...

  • Fisun08 Şubat 2014

    biz turkcell e güvenip telefon vesaire alıyorsak ve bizim sorunlarımızla ilgilenmeyip başından atıp kvk yada başarıyla halledin diyorlarsa bu turkcelın de buyuk ayıbı ve platıum musterisiyle ilgisizliğindendir.aracı firma turkcell ama kendınız halledın dıyor bıze.garantım var ve aldıgım gunden berı 2 cıhazımda arızalı 7. ye digeri 4. ye gıttı.yasal hakkım olan ıade mı ıstıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön