23 Ocak 2014 #2250781

Turkcell'den Aldığım Cihazın Şarjı Çabuk Bitiyor

Yaklaşık 1 yıl önce Turkcell kampanyasından aldığım Samsung Galaxy Mini 2 cep telefonumu şarjının çabuk bitmesi ve kapanması nedeniyle teknik servise götürdüm. Görevli T** bey, servise gönderileceğini yaklaşık 1 ay süreceğini söyledi. Sözleşmenin arkasında yazılı olan 16. madde gereğince bu süre içinde kullanmak üzere telefon talep ettim, ancak böyle bir uygulamalarının olmadığını söyledi. Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Cem 38 Okunma

Cevaplar

 • Cem24 Ocak 2014

  ben telefonunun parasını turkcell faturamdan size ödüyorum. halen devam ediyor. bu nedenle muhatabım sizsiniz. Marmaris çağlar elk. turkcell iletişim merkezi bana yardımcı olmadı. mağduriyetimi kim giderecek.

 • Cem24 Ocak 2014

  ben telefonumu hattım üzerinden 24 ay taksitle aldım. halen faturam üzerinde turkcele ödüyorum. neticede muhatabım sizsiniz.

 • Cem23 Ocak 2014

  benim şikayetim ürünü aldığım marmaris çağlar elektronikten aynı zamanda turkcell bayii. telefonu hat kampanyasından aldım.

 • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön