14 Temmuz 2017 #8859026

Turkcell'den Aldığım Cihazı Servise Göndermekten Kullanamıyorum!

Yaklaşık 3 ay önce bayinizden cihaz kampanyasından Lenovo k6 Note telefon aldım. 3 ay içerisinde 3.defa cihazı sesin karşı tarafa çok az ve kesik kesik gitmesinden dolayı bayiniz tarafından KVK servisine gönderildi. Cihaz tarafıma iade edildiğinde teknik servis cevap olarak arıza rastlanmadı. Güncel program yüklendi cevabı ile tarafıma iade etti. Bayi personeliniz ile birlikte telefonu denedik ve arızasının devam ettiğini gördük. Şu an cihaz tekrar servise gönderildi. Teknik servis ve Lenovo firmasını aradım, fakat yapabileceğimiz bir şey yok deniliyor. İnternet ortamında araştırdığımda aynı cihazla yüzlerce kişinin de aynı sorun yaşadığımı gördüm. Cihazı kullanamıyorum. Tekrar aynı şekilde telefon iade edilirse Tüketici Hakları mahkemesinde yasal hakkımı arayacağım. Sizlerden ricam bu konular hakkında bizlere yardımcı olun. Sonuçta bu cihazı Turkcell olarak kurumunuza güvendiğimiz için aldık.

Kürşad 727 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2017

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön