18 Eylül 2013

Turkcell'den Aldığım Cihazdan Memnun Kalmadım!

31.07.2012 tarihinde Turkcell'den 86**99010****** IMEI numaralı Maxi Plus 5 Adlı cihazı aldım. İlk aldığım zamanlarda sorun yoktu ancak 2 ay sonra telefon kendi kendine reset atmaya, takılmaya başladı. Hiçbir şey yokken bir anda telefon kapanıyor. Arama tuşu çalışmıyor. 2 kez servise gönderdim ancak sorun hala aynı şekilde devam ediyor. Değişiklik talep ettim ama herhangi bir işlem yapılmadı.


Cihazdan hiç memnun değilim. Bu telefonu alırken Turkcell markasının büyüklüğüne güvenerek aldım. Ancak cihazdan hiç memnun kalmadım. Cihazın alınıp paramın geri verilmesini talep ediyorum. Yetkililere duyurulur.

Ramazan 73 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan23 Eylül 2013

    Üretici firma zaten Turkcell. Turkcell ilgilenmiyor bayi ilgilenmiyor kim ilgilenecek benim sorunumla. Telefonu satarken iyi arza çıkardı mı yüzümüze bakmıyorsunuz. Üstelik bu sorunu yaşayan tek kişi ben değilim. Şikayetlere bakın herkes bu telefonda sorun olduğunu söylüyor. Bu kadar kişi aynı şeyi söylüyorsa sorunu bayi de veya bizde aramayın bir çözüm bulmaya çalışın.

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön