14 Eylül 2013 #2012212

Turkcell'den Aldığım Cihaz Sürekli Donuyor!

Telefonunu alalı 2 ay kadar oldu ama telefondan hiç memnun değilim. Aldığımdan bu zamana kadar sürekli sorunlar çıktı. Hala da devam ediyor. Telefonu iade etmek istiyorum. Turkcell firması beni bu telefona yönlendirdi iyi olduğunu en ufak bir sorunda tekrar yenisi geleceğine dair konuştular.


Söyledikleri kadar sağlam bir telefon değil ben Turkcell firmasından şikayetçiyim. Bu telefonu kullanmak istemiyorum. Hiç memnun değilim. Ne olursa olsun bu telefonu iade etmek istiyorum. LG P 705 cihazından hiç memnun kalmadım. Bana söyledikleri gibi sağlam bir telefon değil. Sırf telefonu satabilmek için Turkcell bayisi beni yanlış yönlendirdiler.

Kübra 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön