14 Haziran 2014

Turkcell'den Aldığım Cihaz Sonrası Mağdur Oldum!

Turkcell'den aldığım iPhone 5 Telefonumu üst tuş randımanlı çalışmama,wi-fi de problemi,bataryanın kısa zamanda tükenmesi şikayetlerimle KVK faturalı telefonum KVK servis formu ile kabul edilip,bugün KVK ürün durumunu öğrenmek için girdiğimde telefonum KVK'da değil GENPA'da olduğunu öğrendim.

Göndermiş olduğum ürünümün donanımsal problemleri olmasına rağmen bunlarla alakası olmayan çizik ve hafif ezilmeden dolayı kullanım hatası olduğu bahane ederek değiştirme bedeli olarak 800 TL istediler.

GENPA-KVK-Turkcell adı altında Kurumsal görünen fakat müşterilerini memnun edemeyen , ve elinden geldiği kadar garantili ürünlerinde bile ücret ödetmeye çalışan yetkili servislerden şikayetçiyim.

Gamze 161 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gamze14 Haziran 2014

    Turkcell müşteri hizmetlerini aradım fakat alınan telefon hat üzerinden olmadığı için kontrolünü sağlamadılar,bilgileri göremediklerini söylediler...IMEI numaramı verirsem bakabilirmisiniz dedim göremeyiz dediler...Faturamın üzerinde KVK yazıyor....Alanya Tuluklar Turkcell merkezine ilk telefonu garantiye göndermek istediğimde gittiğimde gittim ve oradaki çalışanlar KVK garantisine gönderemeyeceklerini,KVK nın Alanya da bulunan (Resmi değil sanırım araştırmalarımda KVK merkez Antalya çıkıyor)adresine bırakmamı söylediler.Bıraktım KVK ya fakat şu an telefonum GENPA da görünüyor.Teslim adresi de benim bırakmama ramen TULUKLAR TURKCELL...Dilerseniz aramanız durumunda fatura ve imeı numaramı verebilirim...

  • Turkcell Temsilcisi14 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön