03 Aralık 2014

Turkcell'den Aldığım Cihaz Bozuk!

Ben 2 ayım dolacak Turkcell' den LG g3 aldım hat üzerinden ve LG g3 cihazım bozuldu ve 1 aydır servis işlemleri falan derken telefonumu kullanamadım halende kullanamıyorum. 1 ay dolacak ve ben kullanmadığım telefonun parasını ödemek istemiyorum boş yere, çünkü benim hatamdan kaynaklanan bir şeyin olduğunu kesinlikle düşünmüyorum, çünkü cihazın değişimi sağlandı ve 1 ay kullanamadım. Yardımlarınız lütfen acil olarak bekliyorum, çünkü fatura kesim tarihim geliyor birkaç gün sonra.

Ercan 1.365 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 04.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön