10 Ekim 2015

Turkcell'den Aldığım Casper Tablet Şarj Etmiyor

11.08.2015 tarihinde Has İletişim (Kuloğlu mah. İstiklal cad. No:119/A İstanbul) den internet paketi ile birlikte Casper Tablet aldım. 312.00 TL bedelli. 10 gün sonra şarj etmemeye başladı. Ben 20 Eylül'de Has İletişim'e götürdüm onlara KVK' ya göndeririz dediler.


KVK bana 28 Eylül'de mesaj attı garantiniz doldu diye faturanızda tarih görünmüyor dediler. Ben daha 2 ay oldu alalı dedim. Has İletişim'i aradım biz faturayı göndeririz dediler hala göndermemişler.


İki defa Has İletişim'e gittim, ben uzakta oturuyorum. Bana tamam hallettik size döneriz dediler. Ama KVK yine aradı bize dönüş yapmadınız aletinizi iade ediyoruz dediler. Ben ne yapmalıyım? Has İletişim'de A** beyle kaç defa görüştüm.

Ayşe 41 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe19 Ekim 2015

  Şikayet ettiğim Turkcell bayisine tamir için verdiğim Casper tabletim geri gelmiştir. Tamir edilmeden. Tekrar bayiye gittim biz KVK yı hiç beğenmiyoruz hep böyle yapıyorlar deyip suçu onlara attılar. Şimdi tabletimi Casper servisine göndereceklerini söylediler. Sonucu bende merak ediyorum. Turkcel Has iletişimde Halil İbrahimin dışında kimse ilgilenmedi. Teşekkürler.

 • Ayşe14 Ekim 2015

  11.08.2015 tarihinde Has İletişim (Kuloğlu mah. İstiklal cad. No:119/A İstanbul) den internet paketi ile birlikte Casper Tablet aldım. 312.00 TL bedelli. 10 gün sonra şarj etmemeye başladı. Ben 20 Eylül'de Has İletişime götürdüm onlara KVK ya göndeririz dediler. KVK bana 28 Eylül'de mesaj attı garantiniz doldu diye faturanızda tarih görünmüyor dediler. Ben daha 2 ay oldu alalı dedim. Has iletişimi aradım biz faturayı göndeririz dediler hala göndermemişler. İki defa Has iletişime gittim ben uzakta oturuyorum. Bana tamam hallettik size döneriz dediler. Ama KVK yine aradı bize dönüş yapmadınız aletinizi iade ediyoruz dediler. Ben ne yapmalıyım. Has iletişimde Ali beyle kaç defa görüştüm.

 • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2015

  Müşterimiz ile 12.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Bayi hakkında gerekli işlemler başlatılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön