30 Aralık 2014

Turkcell'den Aldığım Akıllı Telefon 5 Kez Bozuldu!

30.08.2013 tarihinde Turkcell yetkili bayisinden 1820 TL karşılığında HTC marka 2 yıl garantili akıllı telefon satın aldım. Geçen bu süre içerisinde telefonum 5 kez arızalandı ve tamire gönderildi. Her tamire gidişinde en az 15 iş günü telefonsuz beklemek zorunda kalıyorum. Bu mağduriyetimin artık giderilmesini, muhatabım olan Turkcell'den talep ediyorum. Yeni bir cihaz verilmesini veya ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum.


Yaptığım görüşmelerde cihazımın en az 6 kez arızalanması gerektiğini aksi takdirde yardımcı olamayacakları her seferinde belirtmektedirler. Gereğinin yapılmasını aksi takdirde kesinlikle mahkemeye başvurup tazminat talebinde de bulunacağımı Turkcell bilsin lütfen.

Aslan 341 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön