29 Ağustos 2013 #1982103

Turkcell'de Yardım da Parayla!

Yıllardır Turkcell hattı kullanıyorum. Yakın zamanda yeni bir hat daha aldım hattım açılmayınca Turkcell'i aradım.Ancak telefonda görüşmek için ücret talep edildiğini öğrenince şaşırdım. Gerek hattı alırken gerekse kullanırken bedel ödediğimiz düşünecek olursa,talep edilen bu ücretin ne kadar haksız ve etik dışı olduğu ortaya çıkacaktır.

Afşin 42 Okunma

Cevaplar

  • Afşin01 Eylül 2013

    Şikâyetvar.com ile iletişime gectigim halde Turkcell'den ne bir telefon ne bir bilgi almadığım için degerlendirmem bu şekilde olmuştur.

  • Afşin30 Ağustos 2013

    Bilgi verilmesinden kasıt, size hizmet vermeye çalışıyoruz vb. Klasik cümleleri ise evet böyle bir mail aldım. Ancak mailde benim sorun olarak ilettiğim konu ile ilgili tek bir kelime gecmiyor. Muhtemelen departman çalışanlarına verdikleri matbu bir form ile cevap verildi. Bilgilerinize sunarım.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön