30 Ağustos 2013 #1983793

Turkcell'de Üst Pakete Geçemiyorum!

Kontratlı cihaz aldım cihazı alırken tarifemi değiştirebileceğim söylenmesine rağmen iki aydır Turkcell müşteri hizmetleri cihaz kampanyasında olduğum için üst pakete geçirmedi. En yüksek tarifenin üzerinde bir fatura ödetmekte konuyu bu ay çözümlemezlerse hakkımı tüketici mahkemesine taşıyacağım. Gerekçeleri ise biraz daha bekleyin kampanya çıkacak üst tarifeye geçebilmeniz için ama nedense 2 aydır çıkmadı. İnsanları yanıltmaktan başka bir şey değil öğrendiğim. Aynı durumda mağdur olan bir çok kişi var nasıl olsa taahhüt etmiş 24 ay hattını iptal edemez diye düşünüyorlar.

Seyhan 44 Okunma

Cevaplar

 • Seyhan05 Eylül 2013

  Çözüm üretimi sıfır nasılsa elimize düşmüş zihniyeti

 • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 04.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası paket değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Seyhan04 Eylül 2013

  Defalarca kez aradım aynı konu için hala çözüm bekliyorum benim sorunuma en iyi çözüm prestij paketine geçmem olacaktır

 • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön