30 Ağustos 2013 #1983507

Turkcell'de Servis Üyeliği Ücreti Kesilmiş!

Normalde 85 lira ödediğim Turkcell 15 gb sınırsız 3G modem paketinde bu ay üye olmadığım fixmobi adlı bir servisten dolayı 40 lira fazla kesilmiş ve iptal için gerekenleri yaptığımda hattımın ekstra servislere kapalı olduğu mesajını alıyorum. Yani istesem de üye olamayacağım bir servis için 40 lira ödeyeceğim ve iptal edemiyorum gelecek ay için. Ayrıca bu servise üye yapıldığımı ancak fatura kesilirken öğreniyorum tamamen benim bilgim dışında yapılmış bir işlem. Bu sorunun ekseriyetle çözülmesini talep ediyorum.

Murat 172 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 04.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize iş ortağı servisleri ve ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön