Turkcell ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Turkcell'de Katlayan İnternet İptali

2.061görüntüleme
Erdem
Erdem 27 Kasım 2020 16:48

24.12.2020 tarihinde bitecek taahhüdüm olduğu ve uzatmak isteyip istemediğim ile ilgili bilgi vermek için Turkcell tarafından arandım ve tarifeleri pahalı geldi. Bunun üzerine hattımı Vodafone'a taşıdım. Ancak fatura kesildiğinde katlayan internet iptali 59,00 TL olarak bir bedel gördüm.

 Tarifeye geçiş yaparken internetin katlayan internet olduğuna dair ya da numara taşıma durumunda iptal bedeli yansıtılır diye hiçbir bilgi verilmedi.Dijital operatör uygulama içerisinde de internetin herhangi bir şekilde 5gb+5gb gibi katlayan internet olduğuna dair herhangi bir ibare bulunmamaktadır. Uygulama içerisinde 10gb internet tek olarak görünmektedir. 

Turkcell müşterilerine ilk abonelikte hiçbir bilgi vermeden, daha sonrada uygulaması içindede göstermeyerek, numara taşıma durumunda gafil avlayarak cayma bedeli yansıtamadığı için iptal bedeli adı altında haksız ücret talep etmektedir. Ücretin iptalini talep ediyorum. 

Turkcell Logo
Turkcell27 Kasım 2020 16:49

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
Turkcell28 Kasım 2020 11:31

Değerli Müşterimiz, Müşteri hizmetlerimize yapmış olduğunuz başvurunun çözüm süreci devam etmektedir. Sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz talepleriniz için bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Abdulkerim
Abdulkerim28 Kasım 2020 06:31
 

Aynısı bana oldu abicim Turkcell'in ayağına gittim bizzat cayma bedeli var mı diye yok dediler simdi de bana 150 TL gibi bir cayma bedeli çıkartıyorlar.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler