27 Ağustos 2013 #1977792

Turkcell'de İnternete Bağlanmak Çok Pahalı!

Oğlum telefonumdan bir tuşla internete bağlanmış. Elinden telefonu almamla bağlantıyı iptal etmemiz aynı dk içerisinde oldu . Fakat arka arkaya mesajlar 5 TL kullanım ücretiniz 15 TL kullanım ücretiniz. Güncel faturama baktım 15 TL gözüküyor. Turkcell canlı hizmetten bilgi almak istedim bu ücretin paket olmadığı için normal olduğu söylendi. Bu şekilde insanları mağdur ediyorlar.

İlkay 48 Okunma

Cevaplar

  • İlkay10 Mart 2014

    Nede çok yardımcı olmuşlardı internet ücretlerimiz bu diyerek :)

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet paketlerinin ücretleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön