27 Ağustos 2013 #1978296

Turkcell'de İlk Üç Aydan Sonra Faturalarım Artmaya Başladı!

Faturalı hat almadan önce Mecidiyeköy'deki Turkcell şubesinden bilgi aldım ve aylık ne kadarlık bir ücret ödeyeceğim vs. gibi sorular sordum. Katalogtan da paketlere baktık ve bunların sonucunda aylık 20 gibi bir ödeme yapacağım söylendi. Konuşmayı kesinlikle aşmadığım takdirde ilk 3 aydan sonra 30 TL'nin altında ücret ödemedim. Neden ilk 3 ay 20 TL ödüyorum da sonraki aylarda fazladan ücret ödüyorum?

Kadir 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 02.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Kadir30 Ağustos 2013

    bu kadar da kendini savunma olmaz........

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön