31 Ekim 2016

Turkcell'de İçerik Sağlayıcı Üyeliği!

Turkcell telefonla abonelik yapan SimClub ve firma adını telefonda paylaşmayan 0850390*** numaralı hatla ilgili mağduriyetime hiçbir şekilde dönüş yapmamıştır. Faturaya bu tutarları yansıtan ödemeye aracılık eden bir firma olmasına rağmen, direkt telefon bilgisi paylaşarak ilgili firmalarla irtibata geçmemizi istemiştir. Firma adını bile paylaşmayan insanlarla nasıl anlaşma yapar ve faturasına yansıtır? Hattımın hiçbir şekilde güvenliğini sağlayamadığından, tarafıma dönüş yapmadığından ve tutarların iadesini de sağlamadığından Turkcell'i BTK' ya şikayet edeceğim.

Zeynep 398 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön