08 Mart 2016

Turkcell'de Geçişim Yapılmış Olan Kurumsal Tarifeden Haberdar Değilim!

Bilgim dışında şahıs firmamdan kolaylıkla ulaşabilecekleri T.C. kimlik numaram ile bireysel hattım kurumsal hatta çevrilmiş olup, bununla alakalı olarak Turkcell müşteri hizmetleri bu işlemin yapıldığı bayiye dair herhangi bir bilgi paylaşımı yapmamaktadır.

Ödemiş olduğum faturalar yıllık 3000 TL'yi bulmaktadır. Diğer operatörlerle görüştüğüm de hattım bireysel gözükmektedir. Yapılan bu işlemin ivedilikle çözülmesini talep ediyorum. Hukuki tüm haklarımı kullanarak bu işlemin yasal takipçisi olacağım. Şayet hattım kurumsal ise farklı bir operatöre nasıl geçerim? Şayet hattım bireyselse ben neden 300 TL aylık fatura ödüyorum? Bunların cevabını almak ve zararımın giderilmesini talep ediyorum.

Bekir 255 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mart 2016

    Müşterimiz ile 11.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön