25 Kasım 2013

Turkcell'de Fatura Detayımı Göremiyorum!

Turkcell satış acenteleri ve call center'lerin yeterince donanımlı olmaması sebebiyle tutarlı bilgi alamadığım önceki problemlerim nedeniyle telefon hattımı farklı bir operatöre taşıdım. Ancak ödenmesi gereken son bir faturam mevcut. Fatura bedelimin ödemem gerekenden fazla olduğunu fark ettiğim için satış acentelerine gidip fatura detayımı görmek istedim.


Ancak yurtdışı arama ve MMS'lerimin olduğunu ancak detayını call center'ı arayarak öğrenebileceğimi söylediler. Call center ise detayı paylaşamayacağını söyledi. Israr edince eski ev adresimin kayıtlı olduğunu, yeni adresimin de gözükmesine rağmen posta adresim olmadığından gönderemeyeceklerini ve e-mail de atamayacaklarını söyledi.

Şefika 468 Okunma

Cevaplar

  • Şefika01 Aralık 2013

    Yardımlarınız sonucu fatura detaylarım bana ulaştı. Teşekkürler, ancak ancak yapılan telefon görüşme ve kullanımlarla bana gelen fatura arasında tutarsızlık var. Satış acenteleriyle yaptığım görümelerle de teyit ettim ve bana türkcell finans birimiyle görüşmem gerektiğini, kendilerinin bir yardımı olamayacağını söylediler. Ancak 532 hattından ulaşmam imkansız, zaten aradığımda benden kullandığım numarayı tuşlamam istiyor ve tuşladığımda böyle bir hat kayıtlı değildir uyarısıyla hattan düşüyorum. Bu konuda yardımınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi29 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 29.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön