05 Şubat 2014

Turkcell'de Çekim Sorununu Yaşıyorum

Aralık ayı sonu itibariyle numara taşıyarak Turkcell'e geçtim. Geçtiğim andan itibaren kapsama alanından, sinyal zayıflığından kaynaklanan sebeplerden dolayı bir türlü randımanlı görüşme yapamadım. Bana oturduğum bölgede kapsama alanı sorunu olduğunu ve önümüzdeki
dönemde (Ne zaman yapılacağı belli değil) değerlendirileceği belirtildi. Bütün yaptığım görüşmeler kesiliyor, "şebeke yok" hatası veriyor. %99.17 nüfus kapsama oranı ile övünen bir şirketin bu konuya daha ciddi bir şekilde yaklaşması gerekirdi. Ayrıca hizmet satın aldığım bayii(Kocaeli_Gölcük-Değirmendere) paket ücretini 32 TL olarak (Karma 1000 paketi) belirtmesine rağmen faturada 35 TL tahsil edildi.

Atilla 230 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön