17 Temmuz
Yorum Yap
#10676945

Turkcell'de Borç Çıkması!

Turkcell'de olan faturalı hattımızı 1,5 veya 2 ay önce başka bir operatöre taşıdık ve taşımadan önce cayma bedelimizi ve borcumuzu ödedik. Ayrıca sürekli Turkcell iletişim noktalarına gidip borcumuz var mı diye kontrol sağlattığımız da hiçbir borcumuzun olmadığını söylediler. Bugün Turkcell tarafından gelen kısa mesaja göre 109,31 TL borcumuzun olduğudur.
Müşteri iletişim merkezini aradığımda hat Turkcell'de olmadığı için bağlanamıyorum, iletişim noktalarına gittiğim de borcun nedeni hakkında görüntüleyemediklerini söyleyip tarafımıza hiçbir bilgi verilmiyor. Borcunuz var diye kısa mesajla bilgi veriliyor ama nedeni hakkında hiçbir yerden bilgi alamıyoruz. Ayrıca aradan geçen süre zarfında (1 veya 2 ay) hiçbir şekilde borç bilgisi gelmeyip durup dururken borcunuz var diye bilgi gelmesi de ayrıca düşündürücü bir olaydır. Müşteri iletişim merkezine konu ile ilgili mailde attım ancak dönüş alamadım.

Özge 166 Okunma

Cevaplar

  • Özge20 Temmuz

    Biz müşteri hizmetlerini kaç defa aradık ne kadar olduğunu öğrendik öyle caydık. Ayrıca şikayetimde belirtmiş olduğum üzere kaç defa iletişim merkezine gidip borcumuz var mi diye sorduk. Bu neyin vergi borcu. Bu kadar dolandırıcılık görmedim.

  • Özge18 Temmuz

    Merhaba, lütfen bana kopyala yapıştır cevaplar yerine çözüm cevapları verin.

  • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları