15 Mart #10236363

Turkcell Zorla Verilen Taahhütlü Data Hattını İptal Ettirince Çıkartılan Fatura

Turkcell mağazasından 1 adet VINN ve data hattı aldım. Alırken görevliye yakın zamanda iptal ettireceğimi ve taahhüt yaptırmak istemediğimi belirttim. Yalnız görevli taahhütsüz hiçbir tarifenin olmadığını söyledi ve bende işim gereği acil internete ihtiyacım olduğundan ya seve seve ya da. İlkesinden mütevellit kabul etmek zorunda kaldım. Hattı iptal ettirdim. VINN ücretini ve tüm faturaları ödedim. Bu ay bana 153 liralık bir fatura çıkartmışlar. Fatura detayında data hattı erken iptal ücreti altında 123 liralık bir bedel yansıtılmış. Hem zorla taahhüt alıyorlar hem de iptal ettirince böyle bir bedel alınıyor.

Hikmet 1.914 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart

    Müşterimiz ile 23.03.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hikmet15 Mart

    Zaten ulaştım ve yazdığım bilgileri verdiler.

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön