07 Şubat 2014

Turkcell Zarar Verdiği Samsung Galaxy 8 Tableti Değiştirmiyor!

5 ay evvel 24 ay kontratlı Samsung Galaxy Note 2 8 tablet aldım.13/1/2014 tarihinde platinum Turkcell özel hizmet ekibine tabletin şarjının 1 saatlik kullanımla bittiği şikayeti ile gereğini yapmaları için teslim ettim,1 hafta 10 gün içinde tablet ile ilgili işlemlerin tamamlanıp tarafıma teslim edileceği bilgisi verildi.


18 gün sonra 31/1/2014 tarihinde Turkcell özel hizmet ekibinden yetkili tableti teslim etmeye geldiğinde özel koruma kabı ile teslim ettiğini tabletin ekranında boydan boya bir çizik olduğunu gördüm ve tableti bu şekilde teslim almadım. Tabletin yenisi ile değiştirilmesini veya sözleşme feshini talep ediyorum. Aksi halde yasal haklarımı sonuna kadar arayacağımı bildiririm.

Onur 99 Okunma

Cevaplar

 • Onur02 Mart 2015

  Tam 13 ay oldu servis formlarında ve telefonda tablete zarar verildiğini kabul etmelerine rağmen tableti yenisi ile değiştirmeyip 150 TL vererek aldığım deri kılıf, sim kartım ve tabletteki şahsi bilgilerim geri verilmedi. Tüketici hakem heyeti kasım 2014'te tabletin misli ile değiştirilmesi kararını verdi. 5ay oldu arayıp tabletin yenisi ile değiştiriliceğini söylediler hakem heyeti kararı ile Turkcell'e gidin dedidiler gittik belgeleri ve dilekçemizi verdik... Bırakın tableti ve şahsıma ait sim kart deri kılıf ve back-up bilgilerimi vermeyi üstüme kayıtlı diğer sözleşmeli faturalı hattıma hiçbir borcu olmadığı halde giden aramalara ve internet paketine kapatma getirildi gerekçe olarak ta tablete bağlı olan hatta olan borç belirtildi... Mahkeme kararlarına uymayan yalan beyanda bulunan şahsi eşyaları zimmetine geçiren borcu olmayan hatları kapatan bu kurumla sonuna kadar mücadele edeceğim...

 • Turkcell Temsilcisi28 Nisan 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Onur21 Şubat 2014

  Tarafıma Hiçbir Şekilde dönüş sağlanmadığı gibi birde kullanamadığım 2 aydır turkcell de olan Samsung Tablet'in taksidi ve üzerinde bulunan sim karta tanımlı internet paketinin faturasını yollayıp ödeme yapılmaz ise cayma bedeli ile birlikte tarafınıza yansıtılacaktır diye mesaj atılmaktadır ürünün yenisi ile degiştirilmesini veya sözleşme feshini talep ediyorum aksi durumda tableti teslim almayacağımı ücret ve tarafıma yansıtılıcak hiçbir bedeli ödemeyeceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı tekrar bildiririm...

 • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön