08 Temmuz 2016

Turkcell Yurtdışına Gönderilen Mesaj

06 Temmuz 14:32 de TL kullanım detayında belirtilen bu (192*********) numaraya kısa mesaj atıldığı belirtilerek 83 kr. tahsil edilmiştir. Telefonum LG Mobile marka G3 modelidir. LG Mobile teknik destek merkezine yönlendirildiğimde bu marka telefonlarda yurtdışına istem dışı sms atacak bir yazılım-uygulama bulunmadığı belirtilmiştir.

Belirtilen kısa mesajın istemim dışında atıldığı, telefonumda bu tür bir mesajın gönderildiğine dair bir bilgi bulunmadığını belirterek tahsil edilen ücretin tarafıma iadesini rica ederim.

Serhat 67 Okunma

Cevaplar

  • Serhat15 Ağustos 2016

    İradem dışında gönderilen mesajlar için bana ulaşılarak bu mesajlar sebebiyle tahsil edilen 8 TL iade edildi ve problem için çözüm arandığı bana iletildi. Bunun için Turkcell'e teşekkür ediyorum. Ancak tekrar bana ulaşılması için beklerken telefonum yurt dışına mesajlar atmaya devam etti ve ben de hattımdaki TL istemim dışında sürekli azaldığından servise vermek zorunda kaldım. Son yapılan iade ile telefonumu servise vermem arasındaki sürede bu mesajlar için alınan ücretin de tahsilini talep ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 15.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön