05 Ekim 2015

Turkcell Yurtdışı Fazla Konuşma Bedeli

23-27 Eylül arası yurt dışında bulunduğum süre anında 0530 0*** 69 numaralı tanıdığım beni cevapsız olarak aramasına ve görüşme yapılmamasına rağmen Turkcell hesabımda 3600 saniye konuşma süresi yapılmış görülmektedir. Bu görüşme yapılmamasına rağmen iki adet cevapsız arama tarafıma 243 TL olarak yansıtılmıştır. Turkcell uygulamasının ekran çıktısında bu bedelin aynı değerlerle iki defa tarafıma yansıtıldığı görülmektedir. Bu hususta müşteri hizmetlerini aramama rağmen konuşma yapmadığım halde konuşma yapıldığım ısrarla belirtilmiştir. Bu haksız bedelin tarafıma ödenmesi gerekmektedir.

Aslı 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 07.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. 12 Ekim tarihinde faturasında gerekli düzenleme sağlanacaktır. Yurt dışı kaynaklı hatalı ücretlendirmeden dolayı müşterimize gerekli düzenlemenin yapılacağı bilgisi verildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön