11 Haziran 2016

Turkcell Yurtdışı Avantaj Paketi Ücreti

Eşime ait 0532490xxxx numaralı hatta ait Mayıs ayı faturasında hiçbir talebimiz olmadığı halde "Yurtdışı Avantaj Paketi" adı altında yaklaşık 15 TL bir ücretlendirme gördük. Turkcell yetkililerini aradığımızda, yurt dışında bulunduğumuz esnada sürpriz fatura gelmemesi için otomatik olarak yüklendiği söylendi. Oysa biz telefonumuzu hiç kullanmadığımız gibi, böyle bir talebimiz de olmamıştır.


Eşimin numarasına yapılan bir aramaya cevap verdiği gerekçe gösterildi. O halde, normal tarife neyse onu yansıtın, niye daha pahalı olan paketi otomatik yansıtıyorsunuz. İlaveten, haziran ayında da iptal etmediğimiz gerekçe gösterilerek yine yansıtılmış, hem de Türkiye'de olmamıza rağmen.


Yurt dışında iken haberimiz olmadan otomatik ücret yansıtılıyor, yurt içindeyken bilginiz olmayan bir konuda iptal etmemizi bekliyorlar. Her şeye rağmen en beğendiğim GSM operatöründen iadesini talep ediyoruz.

Kemal 149 Okunma

Cevaplar

  • Kemal'ın Teşekkür Mesajı11 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyetinde en tepede yer alan Turkcell, yine çözüm odaklı bir yaklaşımla problemimizi halletti. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 11.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön