20 Nisan 2015 #3189403

Turkcell Yurt Dışında Mağdur Etti!

Otomatik olarak her yurt dışına çıktığımda açılan roaming şu an beni Sırbistan'da mahsur bıraktı ve telefonu kullanamıyorum. Üstelik yurt dışına çıkmadan hemen önce telefon etmeme rağmen. İnternet üzerinden konuştuğum arkadaşlar yardımcı olamadılar. Benim kendim aramam gerekiyormuş. İyi de zaten arama imkanım yok ki!

Ömer 177 Okunma

Cevaplar

 • Ömer25 Nisan 2015

  Ulasamadiniz çünkü telefon roaming e açık değil. Özürünüz kabahatinizden büyük.

 • Ömer25 Nisan 2015

  Günaydın ama ben dönüyorumartık. Neyi halledeceksiniz. Ilk işim hattı taşımak olacak. Faturayı bir gün geç odedigimizde faiz almayı biliyorsunuz.

 • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2015

  Müşterimizi 21.04.2015 ve 22.04.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ömer21 Nisan 2015

  Sen yardımcı olana kadar ben dönmüş olacağım

 • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön