27 Ağustos 2016

Turkcell Yurt Dışında Kullanım!

Ben uzun yıllar yurt dışında Turkcell kullandım ve yurt dışından Turkcell'i aramak ücretsizdi ve her zaman bana bilgi mesajı geldi 532 ücretsiz arayabilirsiniz diye, ben iki ülkede Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bilgi amaçlı ve her ikisine de ayrı ayrı yurt dışı paketi devreye girdi biri 25 TL, biri 49 TL yani Turkcell'den bilgi almak için 75 TL ücret yansıdı faturama. Toplasan ikisinde 5-6 dk görüştüm ama benden paketi tam kullanma ücreti yansıtıldı kaldı ki zaten bana Turkcell mesaj atıyor yurt dışından aramanız ücretsiz diye hakkınız olmayan parayı alıyorsunuz.

Yavuz 95 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz07 Eylül 2016

    Sayın Turkcell bana SMS geldi ama çözüm olan bisi değil ben sizi aradım bilgi almak icim yaklaşık toplamda 10dk bunun için 75 TL ödedim anlayabildim sanırım bana ise yaramayan SMS' ler gondermeyin ben sizin sisteminizi veya kurallarinizi bilmek istemiyorum ben 10dk sizi aradım 75 TL ödedim ve bana üstelik yurt dışında 532 arama ücretsiz bilgi SMS geldiği halde

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.07.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön