15 Nisan 2013 #1744093

Turkcell Yurt Dışında Görüşme Yapamadım!

Mart 2010 Yılında Yurt Dışına yaptığım Comenius(Hayat Boyu Öğrenme)Okul ziyaretine çıkmadan önce Türkcell'e mesaj atarak telefonumu yurt dışı kullanıma açtırdım. Telefonumun yurt dışı kullanıma açıldığı ile ilgili bilgilendirme mesajı geldi. Gittiğim ilk ülkeden itibaren bana "İsviçre'ye hoş geldiniz" gibi mesajlar geldi.


Ancak ben telefon açmak istediğim zaman telefon açamadım ve telefon görüşmesi yapamadım. Daha sonra Türkiye'ye döndüğümde yaklaşık 178, 00 TL. lik bir fatura ile karşılaştım. Türkcell aradığım zaman bana "siz telefonunuzu yurt dışı dolaşıma açtırmışsınız, kullanıma değil" diyerek cevap verdiler. Yurt dışında 1 saniye bile görüşemeden bu faturayı ödemek zorunda kaldım.

Kemal 56 Okunma

Cevaplar

  • Kemal26 Temmuz 2013

    Türkcell firmasından şikayetim ile ilgili bana dönüldü.Ancak hiç bir çözüm üretilmedi.

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön