31 Mayıs 2016

Turkcell Yurt Dışında Bütün TL Çekilmiş Yok Yere!

Tam 14 yıl 6 aydır gurur ile yurt içinde kullandığım ve her zammına ve kazığına rağmen savunduğum Turkcell i an itibarı ile bırakmaya karar verdim. Yurt dışına çıkıyorum paket için mesaj atıyorum tanımlama yapılmadığı gibi TL çekiliyor. Yurt dışından aileme ulaşamamış onların bana ulaşmasını engellemiş wifi arar oldum.

Gurur ile söylediğim Turkcell'liyim, lafı an itibarı ile fiyaskocell oldu. 14 yıllık müşterinizi kaybettiniz hayırlı olsun ki yanında 2 adet Superonline hattımı ve Digiturk iptal edeceğim telimden kontrol edersiniz artık. Bir zahmet aldığınız haksız TL' mi de iade ederseniz iyi olur.

Halil 346 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 01.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön