04 Şubat 2014

Turkcell Yurt Dışında 5 MB İnternete 60 TL Ücret Yazdı!

17.01.14 tarihinde 1 gün için yurtdışına gitmek zorunda kaldım. Bu Turcell hattımla ilk defa yurtdışına çıkacağım için hattımın yurtdışı tarifeleri hakkında bilgim yoktu ve mümkün olduğunca kullanmamayı planladığım için öğrenmeye gerek de duymadım.

Sınırı geçer geçmez telefonu açıp kapatınca telefon hattımın aktif olduğunu gördüm. Sadece kontrol etmek amaçlı olarak internetin de açık olup olmadığına bakmak istedim. Yanlış hatırlamıyorsam internetten bir gazetenin sitesine giriş yapıp çıktım.

Kısa bir süre sonra bana bilgilendirme mesajı geldi. Mesajın içeriği aynen şöyle : "...no'lu hattınızın data kullanımı 5.53 MB ve tutarı 60 TL". Bu uçuk tutarla ilgili düzeltilme yapılmasını talep ediyorum.

Volkan 148 Okunma

Cevaplar

  • Volkan'ın Teşekkür Mesajı08 Şubat 2014

    Yüzde 100 tatmin olmasam da firmanın yaklaşımı yeterli göründü.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 04.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Güncel Faturası ve Yurt Dışı Kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön