27 Ocak 2014 #2259042

Turkcell Yurt Dışına Mesaj Gönderdiğimi İddia Ediyor!

26.01.2014 sabahı başka bir operatörden hattımı Turkcell'e taşıma işlemim gerçekleşmiş diye bir mesaj aldım. Fakat hat kullanımı üzerinden 24 saat dahi geçmeden kullanımınız 92 tl'ye ulaşmıştır mesajı ile şok oldum. Platinum paket ücretim 85 TL idi halbuki. Müşteri hizmetlerini aradım fakat aynı cümleleri tekrarlayan temsilci, yurt dışına 9 adet mesaj gönderdiğimi iddia etti. Ne mesaj ne de yurt dışına en ufak gönderdiğim bir şey olmadığını bir türlü anlatamadım. Yurt dışına mesaj göndersem sanki sms özelliğini kullanacağım? Ücretsiz bir çok uygulama var. Fakat bilgim dışında hattımda bazı anormal durumlar olmakta.

Cengiz 127 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Güncel Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön