11 Kasım 2015

Turkcell Yurt Dışı Tarifesi Ücretlendirilmiş!

Yurt dışında hiç kullanmadım telefonumu, bu ay faturaya 25 TL yurt dışı kullanım ücreti eklenmiş. 6 kez aradım hala çözemediler sorunu. Detaylı fatura istedim, gönderdiklerini söylüyorlar 5 gün oldu hala alamadım faturayı.

Bana ispatlasınlar, ben izin veriyorum kime 23 mesaj atmışım bana içeriğini söylesinler mesajın bunun için savcılığa gerek yok, kendim istiyorum açığa çıkmasını izin veriyorum, bakın mesajlara ve kanıtlayın. Kiminle 14 saniye konuşmuşum, bunu da dinleyin konuşmayı ispatlayın bana.

Zuhal 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Kasım 2015

    Müşterimizi 13.11.2015 ve 14.11.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön