16 Temmuz 2016

Turkcell Yurt Dışı Paketleri

Yurt dışına çıkmadan önce Turkcell'den almış olduğum 30 dakikası 25 TL olan akıllı dünya tarifesinden aldım ve onay mesajı geldi buna güvenerek konuşma yapmaya başladım ve Turkcell bana yurt dışına çıktığımda ilk konuşma dakikasından sonra akıllı dünya tarifem yerine 12.9 TL süper yurt dış kampanyanız devreye girmiştir diye mesajı attı. Her gün konuşmamdan sonra aynı mesajı aldım. Bana akıllı dünya taifesi onayı verip de başka bir paketten ücretlendirmesinden şikayetçiyim. Turkcell çağrı merkeziyle görüşmemde bana daha önceden süper yurt dışı paketiniz varmış diye bir bahane sundular eğer böyle bir tarifem varsa bana neden akıllı dünya tarifesi alırken başka bir paketiniz hizmette veya akıllı yurt dışı paketinizi kullanamazsınız diye bir bilgi verilmiyor.
Gerekli mercilere arz ederim.

Ediz 727 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.07.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön