31 Ekim 2016 #6826947

Turkcell Yurt Dışı Paket Sorunu!

Ağustos ayının sonunda Turkcell abone merkezine gittim. Yurt dışına çıkacağımdan dolayı Türkiye içindeki kullandığım paket ne ise 12.90 TL günlük ödeyerek aynısını yurt dışında kullanmak için görüştüm bununla ilgili faturalı hatta geçmem gerektiği belirtildi. Faturalı hatta geçiş yapıp yurt dışına çıktığımda tarifemi yurt dışında kullanamadım. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman yeni tarifeye geçmem gerektiği söylendi bu sefer fatura fiyatını yükseltiyorlar tabi bende geçiş yapmadım. Ayrıca hat ile sadece Fransa da telefon konuşması yaptım fakat bana Avusturya ve Sırbistan içinde ücret kesilmiş. Türkiye' ye döner dönmez Turkcell'den çıkış yaptım faturamı ödedim fakat detaylı dökümü bir haftadır alamıyorum. Müşteri hizmetleri abone merkezine yönlendiriyor abone merkezi müşteri temsilcisine. En son müşteri temsilcisi kargo ile göndereceklerini söyledi şimdi yeni süreç sonuç yine bekleme...

İsmail 485 Okunma

Cevaplar

 • İsmail09 Kasım 2016

  09.11.2016 Tarihinde müşteri temsilcisi aradı ve de daha önceki görüşme kayıtlarım dinlenmiş adresi doğru vermeme rağmen hatalı giriş yaptıklarından dolayı bana faturayı gönderemediklerini ilettiler. Turkcell müşteri temsilcisinin yaptığı hatanın cezasını neden ben çekmek zorundayım! Turkcell buna neden çözüm bulamıyor! İnsanın aklına şüpheli sorular geliyor!

 • İsmail07 Kasım 2016

  24.10.2016 Tarihinde tarafıma e-posta ulaşmamıştır. Ayrıca bu sabah 07.11.2016 tarihinde tekrardan görüşme yaptığımda müşteri temsilcisi adresimin hatalı olduğunu bundan dolayı postanın ulaşmadığını söyledi. Bundan önceki telefon görüşmemde ise müşteri temsilcisi ile adres teyidi yapmıştık şimdi nasıl oldu da hatalı adres oldu! 24.10.2016 tarihinde başlayan ödediğim fatura içeriği döküm talebim 07.11.2016 tarihinde devam ediyor insan düşünmeye varıyor acaba detaylı faturayı neden halen gönderemiyorlar?

 • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

  Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2016 tarihinde e-posta yoluyla bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön