23 Ekim 2014

Turkcell Yurt Dışı Paket Sorunu!

Bu ay içerisindeki yurt dışı seyahatlerim için paketlerinden faydalandım, ülkeye geri döndüğümde 1.800 TL gibi çok yüksek bir fatura ile karşılaştım. Daha kesim tarihi gelip faturalanmamış ödemem için haciz yapılacağına dair bir bilgilendirme yapıldı. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra ise bu konu incelenmesi için bir kayıt açıldı. Arayıp özellikle sormama ve hattım için bir ara ödeme yaptırımı olmadığını söylemelerine rağmen hattımı aramaya kapadılar.


Bugün yurt dışı biriminden aranarak 1800 tl'lik faturamın 900 tl'ye indirilmesine karar verildiğine dair bilgilendirildim, ancak Turkcell'in kendi paket problemlerinin faturası bana kesilmiş oldu. Kullanıcılarını mağdur ettikleri için kınıyorum.

Cansu 182 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön