19 Ekim 2016 #6725617

Turkcell Yurt Dışı Günlük 12.90-TL'lik Paketi Kullanmasanız Da Devreye Sokuyor

Yaklaşık 16 yıllık müşterinizim. "süper yurtdışı" kampanyanıza göre yurt dışında arama yapmam/aranmam, SMS veya internet kullanımı yapmam halinde o gün için paketin devreye gireceği ve 12.90- TL'lik günlük ücretin faturalandırılacağı belirtildi. Ancak gün içinde hiçbir surette telefonumu kullanmamış olmama rağmen "... Saat itibariyle süper yurtdışı kampanyanız yurt dışında yaptığınız ilk kullanımınızla devreye girmiştir" SMS'i gelmeye başladı. 1 hafta içinde 3 kez tekrarlayan sorun için yaptığım çağrı merkezi görüşmelerim
"kullanımınız görünüyor" gerekçesiyle, faturaya itiraz edebilirsiniz savuşturmasıyla geçiştirildi. Sisteminizde ciddi bir problem var ve sabah uyandığımda gece kullanım yaptığım SMS'i alıyorum. Mobil veri ve telesekreter kapalı, arama yapmadığım/kabul etmediğim günler bu SMS geliyor ve haksız faturalandırma yapılıyor. Şirket hatlarımı taşımak üzereyim.

Samih 479 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 20.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön