06 Şubat 2014 #2278347

Turkcell Yüksek Ücret Alıyor

Son dört aydır faturalı hattımızın yüksek gelmesinin nedenini Turkcell müşteri hizmetlerinden araştırdığımda, Katma Değerli Servisler, "Tıkla Logo Ve Melodi Servisi" adı altında ücret alındığını öğrendim. Bu programı Turkcell Logosuyla ücretsiz servis olarak tanıtım yaparak telefonlarımızda kulanabileceğimizi belirtikleri için indirmiştim. Bunu öğrendikten sonra programı telefondan silmeme rağmen ücret halen tahakkuk ediyor ve iptali konusunda başka telefon numarası veriyorlar.


Oysaki ben sözleşme ile bu işlemi yapmadım, telefonla gelen mesajın ücretsiz olduğunu belirtmiş olmasından kullanmıştım. Şimdi de bu servisin Turkcell ile ilgisi olmadığını iptal edemediklerini söylüyorlar.

Tülin 28 Okunma

Cevaplar

  • Tülin10 Şubat 2014

    Turkcell çözüm sürecindeki başarısını anketle değerlendirdim. Maddi olarak zararımın karşılığını alamadım ve rahatsızım.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön