29 Ağustos 2016

Turkcell Yüksek Ücret

533521*** numaralı hattın rahmetli babamdan veraset devrim ile bilirlik de on yılı aşkındır kullanıcısı durumundayım. Geçtiğimiz ay günümüz için olağan sayılabilir nedenleri ile faturamı ödemeyi unuttum; hat tek taraflı olarak haliyle operatörce kapatıldı. Buraya kadar normal denebilir oysa farklı operatör eski müşterilerini gecikmelerde daha uzun süre iletişimde tutmak da ama Turkcell uygulaması böyle kabul edelim; gel gelelim bır baktım ki 24 TL açma kapama ücreti. Tamamen yazılımsal yöntemlerle yapılan bır işlemden fahiş bır haksız kazanım elde etmektir bu keza ilgili tarifeden dahi yüksek bır meblağdır bu rakam. Elektrik, su gibi hizmetlerde benzer duruma ikametgaha kadar araç ile iki yönlü açma kapamaya gelindiğinde bile 20 TL civarında iken Turkcell'in bu yaptığı şahsımı saf yerine koymaktan öte bir şey değildir, benzer durumu ADSL içinde yapmaktadır. Numaramı taşıyacağımı beyan ederim.

Can 81 Okunma

Cevaplar

  • Can12 Eylül 2016

    Evet bilgi verildi yazılımsal olarak yapılan işlem karşılığı 24 TL ücret tarafınıza yansıtılmıştır; vaktinde ödeseymiş siniz efendim yoksa biz dünyanın sayılı GSM operatörleri arasına nasıl (ciro anlamında) girerdik giderseniz uğurlar olsun dendi...

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 29.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hat açma ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön