09 Eylül 2013 #2001748

Turkcell Yüksek Oyun Ücreti Yansıttı!

2 hafta önce bankamdan mesaj geldi 229 TL civarında faturanız hesabınızdaki bakiye yetersizliğinden ödenememiştir diye. Bende bu miktarda bir faturam olmadığı için bankamla irtibata geçtim. Bankam bu faturanın Turkcell'den olduğunu belirtti.


Turkcell müşteri hizmetleriyle olan görüşmemde oyun yüklemesinden kaynaklandığı söylendi. Defalarca konuşma yaptım her konuşmamda fiyat değişti. İlk müşteri temsilcisi 203 TL, ikincisi 198 TL, üçüncü 207 TL dedi her defasında değişti. Bu hattımın telin interneti ve oyun özelliği yok, kullanan kişinin okuma yazması yok, gelen mesajı onayladığı için oyun satın alınmış. Okuma yazma bilmeyen birisi nasıl onaylayabilir ve bir oyun nasıl olur da 203 TL olur.

Lokman 41 Okunma

Cevaplar

  • Lokman11 Eylül 2013

    Bilgilendirme yapıldıgınız farkındalık yapıpta orda gorebilirdiniz fiyatlarının farklılıklarınıda belirtmişim özellikle.İncelemelerde diyorsunuz ama her takım arkadaşınızın yapmış olduğu incelemeler ve sonuçların farklı olması da deginmiştim zaten. e-mail ve telefonlar la sayısını ve süresini unuttugum defalarca görüşmelerde bulundum ve zaten sonuç olmadıgı için burda yayınlama gereginde bulundum. Çok degerli takım arkadaşlarınıza defalarca durumu belirtip yetkili ile görüşme taleplerim reddedilmiştir.Degerli yetkilileriniz müşteri ile görüşme talebleri almıyorlar galiba.En fazla görüşebildigim çağrı merkezi takım lideri oldu.Bize verdiğiniz değerden dolayı teşekkür ediyorum bu konuda. Arkadaşlarınızın veya sizlerin şahsi olarak birşey ifade etmek istemiyorum ama söz konusu olayda belirtilen durumlar beni kuşkuya ve irdelemeye sorgulamaya yitiyior. Bu konu hakkında bilgilerimi görebiliyorsunuz madem her konuda haksız bir konumdayım cevap vermişsiniz o yuzden burda cevap verme gereğiniz yok çağrı merkezi çalışanı veya lideri dışında bir kişi bu konu hakkında beni aydınlatabilirmi. Bu aydınlatma burdanda olabilir telefon araciligi ile de ?

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön